opublikowany ponad miesiąc temu w temacie: Finanse - tajemnica odkryta

Zmiana w dziedzinie finansów (podobnie jak w każdej innej dziedzinie życie) zaczyna się od zmiany myślenia, ale na niej się nie kończy. Celem zmiany myślenia jest stworzenie nowej koncepcji według której człowiek będzie teraz postrzegał daną dziedzinę życia.

Tak naprawdę zawsze postępujemy według jakiejś koncepcji w oparciu o którą tworzymy strategię. Najczęściej są to nieświadome koncepcje i działania. Przez lata pracy z ludźmi... 

opublikowany 2 miesiące temu w temacie: Jak zbudować biznes szkoleniowy?

♥️ ♥️ Jeżeli interesuje cię temat zarabiania na wystąpieniach publicznych, poznaj mój program Przemawiaj z pasją™ czyli jak zostać szkoleniowcem. Więcej info znajdziesz tutaj.
☑️ Książka o której mówię w nagraniu ukazała się jako szkolenie on-line Bogaty Nauczyciel™ czyli jak zarabiać na swojej wiedzy. Więcej info znajdziesz tutaj.
 
opublikowany 4 miesiące temu w temacie: Jak zbudować biznes szkoleniowy?

opublikowany 4 miesiące temu w temacie: Jak zbudować biznes szkoleniowy?

CZEGO OCZEKUJESZ OD SŁUCHACZY?

 

Jeżeli interesuje cię temat wystąpień publicznych zobacz czym jest Trening Trenerski

 

To jest ciekawe pytanie. Szkoląc ludzi ze sztuki publicznego przemawiania zauważyłem, że niewielu mówców zadaje sobie to pytanie. To jednak czego oczekujesz będzie w sposób nieświadomy, natomiast odczuwalny przez słuchaczy przebijało się podczas wystąpienia. Najprościej można powiedzieć, że chodzi o to aby słuchacze jak sama nazwa wskazuje wysłuchali mówcy. Czy jednak będzie to wystarczający efekt jeżeli jest to prezentacja handlowa? Jeżeli jest to przemowa trenera przed ważnym meczem do swojej drużyny? Przykładów można by mnożyć.

Najogólniejszy podział wystąpień ze względu na spodziewaną reakcję słuchaczy jest następujący:

     1 2  3  4     

Newsletter
Relacje z wydarzeń
Panel użytkownika
Proszę czekać, trwa logowanie użytkownika...
Adres e-mail:
Hasło:
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z "cookies". Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
© 2014 - 2017 KOAH / programowanie: Rafał Toborek | subskrybuj RSS aktualności