Życie pełne pasji

Podczas wojny domowej Hiszpanie emigrowali do Meksyku. Był między nimi młody piekarz, który także postanowił spróbować tam szczęścia. Minęło 20 lat... Nie był już młody, ale nadal był piekarzem, założył rodzinę i postanowił wrócić z nią do Hiszpanii. Kiedy wsiedli na statek, wraz z nimi w podróż udało się wiele kilogramów chleba i żółtego sera, aby mogli zaoszczędzić na posiłkach. Pod koniec podróży wszyscy wyglądali jak czerstwy chleb i byli żółtego koloru :) Kiedy przybyli w końcu do Hiszpanii, kapitan żegnał osobiście wysiadających. Kiedy nasz bohater zbliżył się do wyjścia, kapitan zapytał: „Dlaczego nie widziałem pana na wspólnych posiłkach?”. Zmieszany piekarz odpowiedział: „Ponieważ nie było nas na nie stać”. Kapitan poprosił o ich bilet, obejrzał go i ze zdumieniem rzekł: „W cenę tego biletu były wliczone trzy posiłki dziennie w restauracji pierwszej klasy przez cały czas podróży!”.

To samo przydarza się nam. Mamy możliwość żyć pełnią życia, ale zbyt często nie wykorzystujemy tej szansy, natomiast żyjemy posilając się twardym chlebem smutku oraz serem goryczy i monotonii; co gorsza zarażamy tym naszą rodzinę i wszystkich wokół, ignorując fakt, że otrzymaliśmy wspaniały bilet, którym niewątpliwie jest życie.

Fascynujące, niesamowite, wspaniałe, rewelacyjne, satysfakcjonujące... — takimi słowami można opisać życie ludzi, którzy zbudowali je na swojej życiowej pasji. Czy nie popadli w fanatyzm? Nie zapracowali się na śmierć? A co z ich rodzinami?

Czym jest życiowa pasja? Czy z każdej pasji można się utrzymać? Jak odkryć swoją pasję? Jak ją rozwijać? Takie pytania mogą się rodzić. W tej książce otrzymasz na nie odpowiedzi. Poznasz historie ludzi, którzy mają swoje pasje i dzielą się nimi. Możesz się z nimi skontaktować i dowiedzieć więcej. W drugiej części książki (tylko nie przechodź do niej za wcześnie) poznasz historię człowieka (i to żyjącego w Polsce!), który opierając życie na tym, co go fascynuje, przeszedł drogę od taksówkarza do milionera. „American dream” w polskim wykonaniu :)

Lubię czytać takie inspirujące historie oraz poznawać zasady umożliwiające życie w taki sposób, ale jeszcze bardzie lubię tak żyć. Ty też możesz odkryć i realizować swoje życiowe pasje, a ta książka może ci w tym pomóc.

Satysfakcjonującej lektury :)

Posłuchaj fragmentu audiobooka:

E-booka otrzymasz w formacie: PDF/ePUB/MOBI/azw3

CENA: 19,99 zł

Nie wiesz jak dokonać zakupu pliku? Przeczytaj krótką instrukcję

E-booka otrzymasz również za darmo po zapisaniu się na moją listę newsletterową ;)

archiwum
andrzej_burzynski_zycie_pelne_pasji.zip
(1.3 MB)
Aby pobrać ten plik musisz być zalogowany oraz opłacić dostęp jeśli jest to konieczne.

Newsletter
Relacje z wydarzeń
Panel użytkownika
Proszę czekać, trwa logowanie użytkownika...
Adres e-mail:
Hasło:
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z "cookies". Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
© 2014 - 2017 KOAH / programowanie: Rafał Toborek | subskrybuj RSS aktualności