Od pasji do biznesu

Przez niemal 4 godziny wideoszkolenia „Od pasji do biznesu” pomogę Ci poznać samego siebie, cechy swojej osobowości oraz pokazać, jak odkryć to, co tak naprawdę motywuje Cię do działania, coś dzięki czemu praca da Ci satysfakcję.

Teraz tylko kwestia znalezienia odpowiedzi na pytanie: co lubisz robić? Bo kiedy poznasz co tak naprawdę lubisz robić, pomysły zrodzą się same. Z wideoszkolenia dowiesz się, czym jest życiowa pasja. Jak rozpoznać tą prawdziwą pasję, i jak ją odróżnić od zwykłego hobby. I przede wszystkim – jak przekuć ją na źródło nie tylko dochodów, ale też życiowej satysfakcji. Dowiesz się także, jak skutecznie rozwijać swoją pasję oraz jakie są zagrożenia z nią związane i jak ich unikać.

Bo pasja to niemało składowych charakteru, które należy w sobie najpierw odkryć, a potem dopasować do nich to czym się zajmujemy w życiu. To, co dzieje się wokół nas tak naprawdę ma stosunkowo mały wpływ na ciebie. Za to olbrzymi wpływ ma to, co dzieje się w Tobie. Co dzieje się w twojej głowie. Dlatego poznanie samego siebie jest bardzo ważne, i to nie tylko dla przedsiębiorcy.

Z wideoszkolenia dowiesz się:

  • Jakim typem osobowości jesteś?
  • Jak to wykorzystać praktycznie w życiu?
  • W jaki sposób skutecznie wykorzystać swoje mocne strony?
  • Jak najlepiej wyznaczać sobie cele, i jak je później realizować?
  • Jak wyjść ze strefy komfortu?
  • Jak się motywować?

Dodatkowo, w każdej części wideoszkolenia dostaniesz też zestaw ćwiczeń, które pomogą ci zastosować to, co usłyszałeś, do swojego życia.

Bonus 1

Jako uzupełnienie wideoszkolenia dołączę również moją książkę (ebooka) pt. „Życie pełne pasji”, o ludziach, których życie podporządkowane jest działaniu zgodnie z pasją, i którzy jeszcze na tej pasji zarabiają. Konkretni ludzie i konkretne przykłady, żebyś wiedział, że tak można. Przede wszystkim jednak, na uwagę zasługuje historia człowieka, który opierając swoje życie właśnie na pasji, przeszedł drogę od taksówkarza do milionera. I żeby nie było - nie w Ameryce, ale w Polsce. Warto poznać tych ludzi i uczyć z ich doświadczeń.

Ebooka otrzymasz w formatach: PDF/ePub/MOBI/azw3

Bonus 2

A kiedy zapoznasz się z wideoszkoleniem, zrobisz zadane ćwiczenia, poznasz siebie nieco lepiej, ale nadal będziesz miał wątpliwości, dam Ci coś jeszcze:

Pół godziny coachingu ze mną na Skype. Rozwiejesz wątpliwości, dopytasz i dostaniesz konkretne, personalne, wskazówki. Bo jak wspomniałem na początku, nie chodzi mi o uszczęśliwienie na siłę tłumów, ale Ciebie. Kogoś, kto poświęcił czas i pieniądze, by coś ze sobą zrobić, a takim ludziom warto pomagać.

 

Cena wideoszkolenia to 175 zł
Aby obejrzeć zawartość tej strony zaloguj się, a następnie opłać dostęp. Zobacz krótką instrukcję.
Newsletter
Relacje z wydarzeń
Panel użytkownika
Proszę czekać, trwa logowanie użytkownika...
Adres e-mail:
Hasło:
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z "cookies". Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
© 2014 - 2017 KOAH / programowanie: Rafał Toborek | subskrybuj RSS aktualności